"Başarılı bir yazılım projesi için; Web Pro yazılım ekibi."

Türkiye’de yazılım ihracatı yapan şirketler arasında yer alan The Web Pro; 2000 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu Web Pro Marketing ve Web Pro Mobile markaları ve 10 kişilik profesyonel ekibi ile yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Awwwards”, “Favourite Website Awards”, “CSS Design Awards” gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Web Pro Marketing, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir..

Misyonumuz; yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanındaki tecrübelerimizin ve iş bilgi birikimimizin oluşturduğu sinerji ile teknoloji ve yaratıcılığın her daim bir arada olduğu başarılı projeler geliştirmektir.
Vizyonumuz; uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği uzun vadeli çözüm ortağı olmaktır.

İş hayatında başarı sezgi gücüne bağlı olabilir. Sezgi, aklın gözüyle hayal gücünün ürünüdür. Yöneticiler birçok ürüne yatırım ve işe alma kararını sezgiyle vermek durumundadırlar.

Mutlu çalışan, mutlu müşteriler yaratır

The Web Pro olarak yazılım, tasarım, danışmanlık ve dijital pazarlama hizmeti verdiğimiz müşterilere ulaşabilir, siz de müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

"Yerel ve uluslararası piyasalarda rekabet için; The Web Pro."

Gücümüz Nereden Geliyor ?

Profesyonel değerlere olan güçlü bağlılığımızdan
Üstün nitelikli ve yüksek motivasyonlu danışmanlardan oluşan ekibimizden
Dünyanın birçok saygın şirketi için gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalarımızdan
Sürekli gelişen teknoloji alanında kapsamlı pratik bilgimizden

The Web Pro Akıllı İş Çözümleri, entegre sistemler aracılığıyla etkinliği, verimliliği ve karlılılığı artıran; işletme güçlüklerinin üstesinden gelen otomatik çözümler sunmak için araştırmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz size, şirketinizin mevcut altyapısı ve süreçleri ile uyumlu muhasebe ve yönetim çözümleri sunmak için hizmet vermektedir. Ayrıca, tam sistem entegrasyonunu sağlamak için müşterilerimize üçüncü parti geliştirmeler konusunda da sistem analizi hizmeti ve destek hizmetleri vermekteyiz.

2000

THE WEB PRO

Yazılım ve danışmanlık çözümleri için konumlandırılan The Web Pro markası, 2000 yılından bu yana sektöründe öncü şirketlere hizmet vermektedir.

THE WEB PRO

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), E-ticaret uygulamaları, B2B portalları, SharePoint tabanlı çözümler, web analiz danışmanlığı konularında uzmanlığa sahip olan The Web Pro, aynı zamanda sektörlere özel dikey iş çözümleri de geliştirmektedir.
 

THE WEB PRO

Ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği marka, özellikle yazılım hizmetlerinde yurtdışı projelerde aktif rol oynamaktadır.

2016

 

THE WEB PRO

The Web Pro aynı zamanda en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biridir.

 

THE WEB PRO

Bir diğer Web Pro markası olan Web Pro Marketing, interaktif ajansı olarak web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, interaktif CD, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.