The Web Pro Hizmet Şartları

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi («Hizmetler») kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler The Web Pro (“The Web Pro”) tarafından sağlanır.
 

Son değiştirilme tarihi: 15 Şubat 2016

The Web Pro’ya hoş geldiniz!

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi («Hizmetler») kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler The Web Pro (“The Web Pro”) tarafından sağlanır.

Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

Hizmetlerimiz çok çeşitli olduğundan bazen ek şartlar veya ürün gereksinimleri (yaş gereksinimleri dahil) uygulanabilir. Ek şartlar ilgili Hizmetlerle birlikte sağlanır ve bu Hizmetleri kullanmanız halinde bizimle yaptığınız sözleşmenin de birer parçası haline gelir.

Hizmetlerimizi Kullanma

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız.

Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Yürürlükteki ihracat ve yeniden ihracat denetimini sağlayan yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size Hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde Hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size Hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.

Hizmetlerimiz The Web Pro’ya ait olmayan bazı içerikler görüntüler. Bu içeriklerin tüm sorumluluğu yalnızca ilgili içeriği kullanıma sunan tüzel kişilere aittir. İçeriğin yasa dışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve politikalarımızı veya yasaları ihlal ettiği kanaatine makul ölçüde varırsak içeriği kaldırabilir ya da görüntülemeyi reddedebiliriz. Ancak bu, içeriği mutlaka inceleyeceğimiz anlamına gelmez, dolayısıyla lütfen her durumda inceleme yapacağımızı varsaymayınız.

Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Hizmetlerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın.

Hizmet Şartları

Bu web sitesi, koşullarına uyulması ve izlenmesi gerekli olan mülkiyet hakkına ilişkin başka bildirimler ve telif hakkı bilgileri içerebilir, bilgilerde teknik yanlışlıklar veya yazım hataları olabilir. Bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir veya güncellenebilir. The Web Pro ayrıca bu bilgiler içinde tanımlanan ürün ve/veya programlarda her zaman haber vermeksizin geliştirme ve/veya değişiklikler yapabilir.

The Web Pro kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğuna ilişkin herhangi bir sorumluluk üstlenmemekte olup söz konusu bilgilerin kullanımı bilgileri elde edenin kendi sorumluluğundadır. The Web Pro, bildirilen sorunların kendisi tarafından sağlanan herhangi bir bilginin kullanılması yoluyla çözülebileceğine ilişkin herhangi bir garanti vermez. Bilgi sağlaması dolayısıyla The Web Pro herhangi bir telif hakkı, patent veya fikri mülkiyet hakkına yönelik herhangi bir lisans sağlamış olmaz.

The Web Pro, web sitemiz aracılığıyla sizden gizli veya mülkiyet hakkına tabi bilgileri almak istemez. The Web Pro’ya gönderilen tüm bilgi veya malzemelerin gizli olmadığı varsayılmaktadır. The Web Pro’ya herhangi bir bilgi veya malzeme gönderdiğinizde, bu malzemeleri veya bilgileri kullanması, çoğaltması, görüntülemesi, uygulaması, değiştirmesi, iletmesi ve dağıtması için The Web Pro’ya herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan, geri alınamaz bir lisans vermiş sayılırsınız ve aynı zamanda The Web Pro’nun herhangi bir amaçla kendisine gönderdiğiniz herhangi bir fikri, kavramı, teknik bilgiyi veya tekniği kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ancak, (a) isminizi kullanma konusunda izninizi almış olmamız; veya (b) bu sitenin belirli bir bölümüne gönderdiğiniz malzeme veya diğer bilgilerin üstünde isminiz bulunmak üzere yayınlanacağı veya sair şekilde kullanılacağı hususunda ilk olarak size bildirimde bulunmuş olmamız; ya da (c) yasaların bu şekilde hareket etmemizi zorunlu kılması dışında isminiz tarafımızdan açıklanmayacak veya malzemeleri veya diğer bilgileri tarafımıza sizin göndermiş olduğunuz hususu başka şekilde açıklanmayacaktır.

Genel Olarak Sağlanabilirlik

The Web Pro tarafından İnternet üzerinde yayınlanan bilgilerde, ülkenizde duyurulmamış olan veya sağlanamayan The Web Pro ürünlerine, programlarına ve hizmetlerine atıfta bulunulabilir veya bu bilgiler bu türde çapraz başvurular içerebilir. Bu tür atıflar The Web Pro’nun söz konusu ürünleri, programları veya hizmetleri ülkenizde duyurmayı amaçladığı anlamına gelmez. Size sağlanabilecek olan ürünler, programlar ve hizmetler için The Web Pro şirket temsilcinizle iletişim kurun.

The Web Pro’nun ürün ve hizmetlerine yönelik yükümlülükleri yalnızca kapsamında sağlandıkları sözleşmelere tabidir. The Web Pro’dan bu web sitesi üzerinden herhangi bir sözleşme olmaksızın sağlanan bir ürün veya hizmet aldığınızda, ilgili ürün veya hizmet açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “OLDUĞU GİBİ” esasıyla sağlanmakta olup söz konusu ürün veya hizmetin kullanımına ilişkin risk size aittir.

İş İlişkileri The Web Pro bu web sitesi üzerinden erişebileceğiniz herhangi bir başka web sitesine ilişkin herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. The Web Pro’nun logosunu taşıyor olsa bile The Web Pro’ya ait olmayan bir web sitesine erişmeniz durumunda bu web sitesinin The Web Pro’dan bağımsız olduğunu ve The Web Pro’nun o web sitesindeki içerik üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını anlamanızı rica ediyoruz. Kullanımınız için seçtiğiniz ne olursa olsun bunun virüs ve benzeri zararlı nitelikteki diğer öğelerden arınmış olmasını sağlamak için önlem almak kendi takdirinizdedir.

THE WEB PRO, SÖZ KONUSU ZARARLARIN OLASILIĞI DAHA ÖNCEDEN BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ, KAR KAYBI, İŞİN KESİNTİYE UĞRAMASI, BİLGİ İŞLEME SİSTEMLERİNİZ VEYA BAŞKA SİSTEMLER ÜZERİNDEKİ PROGRAMLARIN VEYA DİĞER VERİLERİN KAYBOLMASI DA DAHİL FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN BU WEB SİTESİ VEYA HİPER BAĞLANTILI HERHANGİ BİR BAŞKA WEB SİTESİNİN KULLANILMASINDAN DOĞAN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL VEYA SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN DİĞER ZARARLARDAN DOLAYI HİÇBİR KOŞULDA HİÇBİR TARAFA KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR.

TÜM BİLGİLER THE WEB PRO TARAFINDAN YALNIZCA “OLDUĞU GİBİ” ESASINA DAYALI OLARAK SAĞLANMAKTADIR. THE WEB PRO, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TİCARİLİK VE HAK İHLALİ YAPILMAYACAĞINA DAİR ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VERMEZ VE BEYANDA BULUNMAZ.

The Web Pro bu bildirimi güncelleyerek söz konusu koşulları her zaman değiştirebilir. Bu web sitesini kullanırken söz konusu tüm değişikliklere tabi olacağınızı kabul etmiş olduğunuzdan, web sitesini kullanırken tabi olacağınız geçerli koşulları belirlemek için bu sayfayı düzenli aralıklarla ziyaret etmeniz gerekir.

Satış ekibimize ulaşın!

The Web Pro; Tasarım, işlevsellik ve doğru pazarlama yöntemleri ile sizi hedeflerinize yakınlaştırır.

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

“Awwwards”, “Favourite Website Awards, FWA”, “CSS Design Awards” gibi çeşitli uluslararası tasarım ve pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün daha da yenileniyor ve gelişiyoruz.”

Fields marked with an * are required