Web Development Services

i-Genius Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

Tek noktadan birçok farklı dildeki içeriğin sorunsuzca yönetimini sağlayan bu yapı; güvenlik, performans ve arama motoru optimizasyonu alanlarında da üst seviyede bir teknoloji altyapısı ile desteklenmektedir.
Diğer sistemlerle kolayca entegre edilebilen i-Genius, birden fazla domaini üzerinde bulundurmasının yanı sıra tek bir kurumsal web içerik yönetimi sistemi üzerinde firmanıza ait bütün web portallerini yönetebilmenize olanak sağlar. Bu portaller web siteleriniz, mikro siteleriniz gibi farklı web varlıklarınız olabilir.

Responsive özelliği sayesinde web siteleri ve mobil cihazlarınız için farklı interaksiyonlarda cihaz spesifik çalışır.

Sayfalar üzerindeki içerik yerleşiminin kolayca değiştirilmesine olanak veren widget mantığı ile sürükleyip bırakarak tasarım üzerinde hızlı değişiklikler yaparak aynı altyapı üzerinde farklı görünümde sayfalar elde etmeniz mümkün olur.
Kullanıcı kolaylığının ön planda tutulduğu yönetici paneli sayesinde kullanıcılar diledikleri gibi foto ve video galeriler oluşturabilir, fotoğraflar üzerinde boyutlandırma ve editleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunların farklı cihazlar ya da ekran boyutlarında ki öngörünümlerini elde edebilir.

i-Genius web siteleriniz üzerinde kampanya yönetimine olanak verir. Gelişmiş SEO uyumluluğu, Analytics ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde sizi web dünyasında rakiplerinizden kolayca bir adım öne çıkarmayı başarır.

i-Genius Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

B2C Çözümleri

The Web Pro tarafından talepleriniz doğrultusunda geliştirilen B2C yazılım çözümleri ve özelleştirilmiş i-Commerce eticaret paketleri.

B2B Çözümleri

The Web Pro, global ya da yerel olarak gerçekleştirdiği farklı büyüklükteki projeler sayesinde B2B alanında derin bir proje yönetim becerisine sahiptir.

Microsoft SharePoint Çözümleri

SharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, doküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları güvenilir bir altyapı ile sağlayan bir platformdur.

Özel Yazılım Çözümleri

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip The Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

CMS Çözümleri

İçerik yönetim sistemleri (CMS), web site içeriklerinin kolaylıkla yönetmesine olanak sağlayan yapılardır.

 

“Çok dinleyip, az konuşmamız için iki kulağımız ve bir dilimiz vardır.” (Diyojen)

SATIŞ EKİBİMİZE ULAŞIN!

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz.Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün yenileniyor ve gelişiyoruz.”

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

Fields marked with an * are required

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Bilgi için +90 (507) 947 3 333)

Eposta ve Telefon ile aranmayı kabul ediyorum.