İnternet’ten satış yapmaya hazır mısınız?

theAVM.com size bir alışveriş sitesi açmak için gerekli tüm araçları sunar. theAVM.com hesabınızı açtığınızda alışveriş siteniz, alışveriş sepeti ve ödeme altyapısı entegrasyonu hazır olan bir sanal mağazanız hemen kullanıma hazırdır.

Standart tasarımlar ve temalar kullanmak istemiyorsanız, theAVM tasarım ekibinin size özel hazırlayacağı özgün tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarıyla, diğer sanal mağazalardan farklı bir görünüme sahip olun. Rakiplerinizden kolayca ayırt edilmenizi sağlayacak, dinamik konsept tasarımınızla benzersiz olmanın keyfini sürün.

theAVM’nin geliştirdiği tüm modülleri ve özellikleri eksiksiz kapsayan özel Exclusive Paket sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun. Dilediğiniz tüm işlemlere cevap veren özellikler ile yazılımınız sizi değil, siz yazılımınızı yönetin.

İnternet’ten satış yapmaya hazır mısınız?
Beğendiniz mi?

The Web Pro olarak stratejik yaklaşımımıza, yaratcı fikirlerimize ve entegre pazarlama çözümlerimize güvenen bir tasarım, danışmanlık, dijital pazarlama ve reklam ajansıyız.

The Web Pro

Markaların iletişim stratejilerine paralel hayata geçirdiği projeleri ile sürdürülebilir marka imajına katkı sağlamayı hedefleyen, full servis dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

The Web Pro, online dünyanın dinamikleri ile dijital çağın sağlık sektörü ve sağlık profesyonellerine sunduğu tüm imkanları fırsata çevirip, bütünleşik pazarlama iletişimi sunar.

E-Bülten Kayıt Formu!

Kampanyalardan haberdar olmak için E-mail adresinizi kayıt edebilirsiniz!
Fields marked with an * are required

Profesyoneller için Bilgi Merkezi

Tümünü göster