İşinizi İnternete Taşıyın!

İşinizi İnternete Taşıyın!

Türkiye ekonomisinin büyümesinde itici güç olan KOBİ’lerin e-dönüşüm sürecinde onlara rehberlik edecek kapsamlı çözümler sunmak üzere kurulan İşinizi İnternet’e Taşıyın Kampanyası KOBİ’leri e-ticaret dünyası ile tanıştırarak, rekabet güçlerini artırmayı hedeflemektedir.

İNTERNET’TEN SATIŞA HAZIRMISINIZ?

Sizin İçin e-Ticareti çok daha kolaylaştırdık! Türkiye’nin İlk online 3D e-Mağaza Sistemi.
Online mağaza iş ortaklığı sistemi ile artık e-Ticaret yapmak kolay ve avantajlı. Gelişmiş e-Ticaret yazılımı, ödeme ve güvenlik altyapısı, ürün tedarik, faturalandırma, lojistik ve müşteri hizmetleri gibi işlemlerinizi biz karşılıyoruz.

Aynı anda hem sanal mağazanızdan ve sosyal hesaplarınızdan da mı satış yapmak istiyorsunuz? Kendinize ait bir bloğunuz var ve oradan da satış yapmak ne kadar güzel olurdu değil mi? theAVM ile bunları kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünlerinizi 1 kere ekledikten sonra dilediğiniz yerde hemen satışa sunabilirsiniz. E-Mağazanızda, sosyal hesaplarınızda veya bloğunuzda…

Tek yapmanız gereken TEMANIZI seçmek ve E-MAĞAZA’nızdan satışa başlamak..

‘İşinizi İnternet’e Taşıyın’ Kampanyası kapsamında sunulacak hizmetler:

  • Ücretsiz 1 yıllık .com alan adı ve hosting hizmeti
  • E-ticaret sitesi oluşturma aracı
  • 365 gün boyunca uzman desteği
  • fazlası…

İşinizi İnternete Taşıyın kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İşinizi İnternete Taşıyın!
4.2 (83.64%) 22 votes

The Web Pro olarak stratejik yaklaşımımıza, yaratcı fikirlerimize ve entegre pazarlama çözümlerimize güvenen bir tasarım, danışmanlık, dijital pazarlama ve reklam ajansıyız.

The Web Pro

Markaların iletişim stratejilerine paralel hayata geçirdiği projeleri ile sürdürülebilir marka imajına katkı sağlamayı hedefleyen, full servis dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

The Web Pro, online dünyanın dinamikleri ile dijital çağın sağlık sektörü ve sağlık profesyonellerine sunduğu tüm imkanları fırsata çevirip, bütünleşik pazarlama iletişimi sunar.

E-Bülten Kayıt Formu!

Kampanyalardan haberdar olmak için E-mail adresinizi kayıt edebilirsiniz!
Fields marked with an * are required

Profesyoneller için Bilgi Merkezi

Tümünü göster