The Web Pro'da Kariyer

"Başarımızın temeli: İnsan."

Değerlerimiz

-Başarımızın temelinde insan olduğunu düşünüyor ve insana değer veriyoruz.
-Çalışanlarımızın görüş ve önerilerini önemsiyoruz.
-Açık ve enformal iletişim olanaklarına sahibiz.
-Paylaşımcı bir kültürü benimsiyoruz.
-Genç ve dinamik bir ekibiz.
-İşe Seçme- Yerleştirme

THE WEB PRO’ya başvuran adayların, bilgi ve becerilerinin ilgili pozisyon ile uygun olması, temel şart olarak esas alınır ve bu nitelikler ile deneyimleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır. THE WEB PRO’ya başvuruda bulunmak için ilan verdiğimiz kariyer.net, secretcv.com, yenibiris.com sitelerini kullanabilirsiniz.

Oryantasyon Eğitimi ve İşe Başlama: İşe yeni başlayan çalışanlarımız, eğitim faaliyetlerine şirkete hızlı ve kolay uyumunu sağlayan oryantasyon programı ile başlar. Pozisyonlara göre değişen oryantasyon programlarımız vardır.

Staj: Meslek Lisesi ve Üniversite öğrencileri için belirli kontenjanlarda staj imkanı sağlanmaktadır.

Eğitim: THE WEB PRO'da tüm çalışanlarımıza gelişme ve eğitim olanakları sunabilmek, onların şirketin başarısındaki etkinliklerini sürekli kılmak ve artırmak eğitim hedeflerimizdir.
Sürekli artan ve değişen rekabet ortamında şirketimizin konumunu korumak, çalışanlarımızın gelişim ihtiyaçlarını karşılamak ve geliştirmek adına mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerine önem vermekteyiz.

Kariyer Olanakları: Çalışanlarımızın niteliklerine en uygun kariyer yolunu izleyebilmeleri için performans sistemi ile bireysel hedeflerin şirketimizin stratejik hedeflerine bağlı olarak gerçekleştirmeleri ve iş hayatında başarılı olmak için temel yetkinlikleri geliştirmiş olmalarına bakılarak kariyer planlamaları yapılır. Çalışanın kendini geliştirmesi, yüksek performansın ödüllendirilmesi adına birimler arası rotasyon, terfi imkanları yaratılır.

Performans Yönetimi: Kurum kültürümüze uygun davranışları, başarılı iş sonuçlarını ve yüksek performansı ortaya çıkaran Performans Yönetimi, çalışanlarımızın gelişmeye ihtiyaç duydukları alanları belirlemeyi amaçlar. Yılda bir kez yapılan performans değerleme sürecinde yöneticiler çalışanları, eş düzeydekiler birbirlerini, çalışanlar yöneticileri ve genel THe Web Pro yönetimi ve uygulamalarını değerlendirirler. Çalışanlar tarafından hazırlanan kişisel gelişim planları yöneticilerle birlikte gözden geçirilir, hedefler belirlenir ve ara dönemlerde yapılan geribildirim görüşmelerinde bu gelişim planları ve hedefler değerlendirilir.

"Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyoruz."

Eğitim Yönetimi: İçinde bulunduğumuz sektör çok hızlı değişen, gelişen bir sektör. Gelişen teknolojilere hızlı ve kolay adapte olmak, projelerimizde son teknolojileri kullanabilmek, müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve en önemlisi çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla şirket içinde ve dışında eğitimler düzenliyor, çalışanlarımızın talepleri doğrultusunda kitaplar alarak kütüphanemizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Şirketimiz içinde alanlarında uzman kişiler katılmak isteyen her çalışanla bilgilerini paylaşıyorlar. Bu eğitimler teknik konulardaki eğitimler olabileceği gibi Sanat ve Estetik, Quantum Fiziği ve hatta dans gibi ilgi alanlarına yönelik eğitimler de olabiliyor. Bu sayede hem çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunuyor hem de paylaşımcı kültürümüzü güçlendiriyoruz.

İş başvurularınız için ik [at]webpromedya.com adresine cv’nizi gönderebilirsiniz.

Satış ekibimize ulaşın!

The Web Pro; Tasarım, işlevsellik ve doğru pazarlama yöntemleri ile sizi hedeflerinize yakınlaştırır.

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

“Awwwards”, “Favourite Website Awards, FWA”, “CSS Design Awards” gibi çeşitli uluslararası tasarım ve pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün daha da yenileniyor ve gelişiyoruz.”

Fields marked with an * are required