PARA İADESİ POLİTİKASI

Hangi ürünlerin ve hizmetlerin para iadesi için uygun olduğu hakkında sorularınız mı var? Bu sorularınızın yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz?

 

Hangi ürünlerin ve hizmetlerin para iadesi için uygun olduğu hakkında sorularınız mı var? Bu sorularınızın yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz?

Para iadesi için uygun ürün ve hizmetlere yönelik Standart Koşullarımız şu şekildedir:

Yıllık ürünler için, ürünü satın aldıktan sonra 45 gün içinde tamamen para iadesi isteyebilirsiniz.
NOT: Bir aylık ücretsiz deneme sürümlerinin kullanım süresi sırasında ya da sonrasındaki yıllık yenilemeler için para iadesi yalnızca ücretsiz deneme süresinin dolduktan sonra 15 gün içinde (yani, ücretsiz deneme sürümünün başlangıcından itibaren 45 gün içinde) istenebilir.

Aylık ürünler için ürünü satın aldıktan sonra 48 saat içinde para iadesi isteyebilirsiniz.
45 günden sonra, yıllık planınızda kalan kullanılmamış süre için hediye kredi isteyebilirsiniz. Kullanılmamış süre, satın alma tarihine bağlı olarak eşit olarak dağıtılacaktır.
Hiçbir koşul altında aynı ürün için tek seferden fazla para iadesi alınamaz.
Para iadesini düzenleyebilmemiz için öncelikle ürünün iptal edilmesi gerekir.
Tüm para iadesi istekleri, para iadesi isteme nedenini ve Hediye Kredi isteyip istemediğiniz bilgisini içermelidir.
Satın aldığınız ürünün ücretsiz bir alan adı içermesi durumunda, satın alınan ürünü iptal ederseniz, alan adının standart fiyatı iade tutarından düşülür.

Satış ekibimize ulaşın!

The Web Pro; Tasarım, işlevsellik ve doğru pazarlama yöntemleri ile sizi hedeflerinize yakınlaştırır.

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

“Awwwards”, “Favourite Website Awards, FWA”, “CSS Design Awards” gibi çeşitli uluslararası tasarım ve pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün daha da yenileniyor ve gelişiyoruz.”

Fields marked with an * are required