Çözüm Paketlerimiz

Bulut altyapısı, Düşük maliyet, Ölçeklenebilir esnek yapı
PROFESYONEL E-TİCARET SİSTEMİ

PROTİCARET

ile E-Ticaret’in Sınırlarını Kaldırıyoruz!

Web Alanı / Database Alanı

Web Pro Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanı sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

E-Posta Hesabı

E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisine ihtiyacınız yoktur.

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.

Ürün / Kategori / Marka Yönetimi

Web Pro Akıllı E-ticaret paketlerinde ürün, kategori ve marka tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir, dilerseniz markaya veya birden çok kategorinin altına tanımlayabilirsiniz.

Otomatik Aktif Sanal POS

Ipara, Iyzico ve PayU ödeme sistemleri aracılığı ile her bankadan başvuruda bulunarak tek tek sanal pos almanıza gerek kalmaz. Tek başvuru ile Axess, Bonus Card, Maximum, Cardfinans, WordCard ve diğer kartlara hızlıca taksit imkanı sunabilirsiniz.

Ticket & Telefon ile Teknik Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an Web Pro teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Hazır Tema Tasarımları

E-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renk ve özelliklerde 100+ farklı tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarıma ihtiyacınız var ise Web Pro tasarım ekibi PROKonsept hizmeti ile yanınızda.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web Pro Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan, her alana özel arama motoru optimizasyonu ile rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi, Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO açıklamaları organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimi

Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Haber / İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Detaylı Kargo Yönetimi

Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medyayı etkin kullanarak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Sosyal paylaşım butonları sayesinde Facebook, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ürünlerinizi siz veya müşterileriniz kolayca paylaşabilir.

RSS Desteği

RSS Desteği ile son eklediğiniz ürünleri otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda veya farklı alanlarda paylaşabilirsiniz.

Banner Slide Yönetimi

Günlük veya haftalık kampanyalarınızı, yeni çıkan ürünlerinizi dikkat çekmesi için banner / slide yönetimini kullanabilirsiniz.

Bayi (B2B) Altyapısı

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz.

Mobil Ödeme (Turkcell, Vodafone, Avea)

Müşterilerinize alternatif ödeme seçeneği olarak mobil ödemeyi de sunabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Avea hat sahibi müşterileriniz 0-50 TL fiyat aralığındaki ürünleri kolayca kısa mesaj ile satın alabilirler.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her Web Pro kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 128-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.

Kredi Kartı Modülü

Web Pro paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve Web Pro paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırma Site Entegrasyonları

Ürünlerinizi bilio.com, cimri.com, akakce.com gibi fiyat arama ve karşılaştırma sitelerine entegre edebilir ve yeni ziyaretçiler kazanabilirsiniz.

XML Entegrasyonları (opsiyonel)

Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

Facebook Store

Alışveriş sitenizde yer alan ürünlerinizi Facebook hayran sayfanız içinde sergileyebilirsiniz. Facebook Store ile ürünlerinizi hayran sayfanızdan da satışa sunabilirsiniz.

Google Rich Snippets

Rich snippets özelliği, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, e-ticaret sitenizin diğer arama sonuçlarından farklılaşmasına olanak sağlar. Arama sonucunda, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.

Ürün Karşılaştırma Modülü

Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar. (Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. )

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.

Davet Sistemi

E-ticaret sitenize ziyaretçileriniz eş,dost ve arkadaşlarını davet edebilir ve davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden puanlar kazanabilir. Kazanılan puanlarını da alışverişlerinde kullanabilir.

Online Fatura Modülü

Online Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Promosyon Modülü

Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.

SEO Etiket Sistemi

Sitenizdeki ürünleri, etiket modülü sayesinde guruplara, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.

Mobil E-Ticaret Sitesi

E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

PROFESYONEL HABER SİSTEMİ

PROHABER

Yenilikçi yaklaşımı ve okuyucu dostu yapısıyla haber siteniz uçuşa geçsin!

Web Alanı / Database Alanı

Web Pro Akıllı Haber Paketlerinde eklediğiniz haberlerin, haber resimlerinin veya kullanılan database alanı sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

E-Posta Hesabı

Haber sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisine ihtiyacınız yoktur.

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

Haber sitenizin 1 yıllık süre içerisinde toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.

Haber Modülü
Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir. Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.
Yazar Modülü
Bu modül sisteme yazar eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar eklenebilmektedir. Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir. Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.
Foto Galeri
Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.
Video Galeri
Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.
Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketlerin sadece sonuçları görüntülebilmektedir.(EK) olarak Anket sistemi alt alan adına kurulabilir. örnek olarak anket.siteniz.com şeklindedir. Detaylı bilgi için lütfen satış temsilcimize danışın.
Nöbetçi Eczaneler (opsiyonel)
Bu modül yardımı ile nöbetçi eczanelerin isim ve telefon bilgileri sistemde gösterilebilecektir.
RSS Desteği
Sitenizin'in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan sistem.
HTML Menu
Bu modul yardımı ile sisteme istenildiği kadar sabit sayfalar kolay bir şekilde eklebilmektedir.
Arşiv Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. "Başlık ve İçerik" ve "Başlık" olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları "Başlık" veya "Tarih" alanına göre sıralanabilir.
Haber İndeksi
Bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer almaktadır.
Hava Durumu
İstenilen sayıda ilin hava raporu gösterilebilmektedir.
Piyasalar
Döviz bilgileri TCMB'ndan otomatik olarak alınmaktadır.
Künye
Site künyesinin yer aldığı bölümdür. İçeriği yönetim panelinden kolayca değiştirilebilir.
İletişim Formu
Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar yönetim panelinde listelenmektedir.
Canlı Maç Anlatımı (opsiyonel)
Bu yazılım ile canlı futbol maçlarını yazılı olarak anlatabilir, golleri, kart ve değişiklikleri oyuncu bazında kaydedip ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz. Birden fazla maç tanımlanabilmekte ve anlatım sırasında girilen tüm bilgiler veritabanına kaydedilmektedir. Böylece maç bitiminden günler geçse bile ziyaretçiler geçmiş maç anlatımlarına ulaşabilmektedir. Birden fazla anlatıcı tanımlayabilir, onlara özel yönetim paneli ile maç anlattırabilirsiniz. (Böylece aynı anda birden fazla maç anlatımı gerçekleştirilebilir.)
Süper Lig Fikstür & Puan Durumu
Süper Lig Puan durumunu ve O hafta yapılacak olan maçların listesinin yayınlamak amacıyla kullanılmaktadır. Veriler otomatik olarak TFF'dan çekilmektedir.
Firma Rehberi
Bu modül ile kullanıcılar belirli bir bölgedeki faaliyet gösteren firmaların tel, fax, adres, eposta gibi iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilecektir.
Seri ilan
Basit manada bir seri ilan arama ve ekleme modülünü içermektedir. Sisteme ilan girişi sadece üyelikle yapılabilmektedir.
Resmi İlanlar
Resmi ilanların yayınlandığı bölümdür.
Ziyaretçi Defteri
Site ziyaretçileri site hakkındaki görüşlerini paylaştıkları modüldür. Sadece editörün onayından geçenler sitede gösterime girecektir.
Link Bankası
İstenilen sayıda kategoriye ayrılabilmektedir. Bu kategorilere istenilen sayıda içerik (link) eklenebilmektedir.
Mail Listesi (opsiyonel)
İsteyen kullanıcılara sitedeki gelişmeleri mail yoluyla iletmek amacıyla kullanabilmektedir.
Ajans Bot Eklentileri
İHA, Cihan, DHA ve AA botları ile haberler yönetim panelinize gelsin.
SEO Optimizasyon
Google, google news, bing, yandex gibi arama motorlarıyla tam uyum
Mobil Uygulama (opsiyonel)
Android, iOS, Windows Phone telefonlar ve tabletler için birbirinden gelişmiş haber uygulamalarımız sizlerle.
Astroloji
Günlük, haftalık ve aylık burç yorumları ve astrolojiyle ilgili herşey
Namaz Vakitleri
Bu Modül diyanet işleri başkanlığının web sitesinden otomatik olarak namaz vakitlerini çekmektedir.
Röportaj ve Biyografi
Röportaj ve Biyografilerin girişinin yapıldığı modüllerdir. Sınırsız sayıda içerik eklenilebilir. İçerik girişleri haberler ve birbirinden bağımsızdır.
Günlük Gazeteler Modülü (opsiyonel)
Günlük ulusal gazetelerin birinci sayfalarının görüntülenebildiği modüldür. Sayfaları otomatik olarak çekmektedir.
Karikatür
Günlük karikatürlerinizi ekleyebildiğiniz moduldür. İstenilen sıklıkta karikatür eklenilebilir.
E-Gazete Yazılımı
Reklam Modulü

Reklam modülü sayesinde sitenizin her noktasında resim, kod, flash reklamlar yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Açılış reklamları ve site zemin (arkaplan) reklamları seçenekleride bulunmaktadır.

PROFESYONEL EMLAK SİSTEMİ

PROEMLAK

Tüm işlerinizi kolay, verimli ve entegre şekilde TEK EKRANDAN yapmak için...

Web Alanı / Database Alanı

Web Pro Akıllı Emlak Paketlerinde eklediğiniz gayrimenkullerin, gayrimenkul resimlerinin veya kullanılan database alanı sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

E-Posta Hesabı

Emlak sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisine ihtiyacınız yoktur.

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

Emlak sitenizin 1 yıllık süre içerisinde toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.

Hazır Emlak Web Sitesi

Dakikalar içinde hızlıca yayına alabileceğiniz şekilde farklı ve modern tasarımlar, logonuza uygun renk seçenekleriyle web siteniz hazır. Google sonuçlarında yukarıda görünmenizi sağlayacak SEO ve mobil uyumluluk altyapısı ile.

Modern Temalar

Modern görünümlü , son teknolojiler kullanılarak tasarlanan site şablonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman farklı bir şablona ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

Mobil ve Tablet Uyumlu

Ziyaretçileriniz websitenizi mobil uyumlu olarak tüm cihazlarda kullanabilir. Sahadayken, tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışan kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlerinizi daha hızlı ve anında tamamlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Sınırsız sayıda dil ekleyebilme özelliği (Japonca, Arapça, Rusça dahil tüm dilleri destekler)

Video

Eklenen ilanlara ait sınırsız sayıda video ekleyebilme. ( Videolarınızı sunucuda barındırabilir veya youtube, vimeo gibi platformlarda)

Print Friendly

İlanı yazdırma özelliği

Döviz Kurları

Döviz kurlarını otomatik veya manuel güncelleyebilme

araBUL

Ziyaretçilerin kolay, hızlı, rahat ilan arama ve bulma özellği. Arama filtreleme sistemi, çoklu arama özellikleri

unLimited

Limit, sınır ve kısıtlama yok; PRO emlak ile istediğiniz kadar konut, işyeri, arsa ve arazi ilanı ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz her ilan için, sınırsız resim ve sınırsız  video yükleyebilirsiniz.

Üyelik Sistemi

Kullanıcılar sitenize üye olabilir, ilan ekleyebilir, ilan düzenleyebilir, ilanını silebilir, kişiselleştirme ayarları yapabilir ve diğer bir çok üye özelliğinden yararlanabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yazılımın her alanında arama motorlarının sitenizdeki içerikleri daha hızlı bir şekilde dizine alması ve arama sonuçlarında üst sıralarda gösterilmesi için SEO ekibimiz tarafından ek kontroller ve düzenlemelerden geçmiştir.

Haritalar
Harita Konumu özelliği ile ilanlara harita konumu ekleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Özelleştirilebilirlik
Sistemde tümüyle site yöneticisinin istekleriyle bütünleştirmek için gerekli olan tüm kişiselleştirlme ayarları mevcuttur.
Gelişmiş Yönetim Paneli
Elbette tüm bu özelliklerin yönetilebilmenizi sağlayan ve site yöneticilerinin kolayca uyumluluk sağlayıp detaylı ve kolay kullanım imkanı sunan Yönetim Paneli'ni sizin için geliştirdik.
Vitrin İlanları
Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir ilan olursa Yönetim Panelinden bunu vitrin kısmına ekleyebilirsiniz, ayrıca kullanıcılar sizden bedel karşılığında ilanlarını öne çıkarmanızı da isteyebilir.
Haber Modülü
Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır.
Ücretsiz Teknik Destek ve Eğitim
Uzman olmanıza gerek yok, kullanışlı yönetim arayüzü ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Dilediğiniz zaman ücretsiz eğitim programlarımıza katılabilirsiniz.
Bireysel, KOBİ veya Kurumsal ihtiyaçlar için düşük maliyetli, esnek ve hızlı ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. Değişen koşul ve ihtiyaçlarınıza göre mevcut planınızı hızlıca değiştirerek birçok operasyonel maliyetten kurtulmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Medya Satın Alma

The Web Pro ekibi, satın alma modelleri ile doğrudan tepki, lansman ve bilinirlik kampanyalarınız için yüksek trafikli web sitelerinde erişim hedefli ve maliyet avantajlı çözümler sunuyor.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve Foursquare gibi Sosyal Ağlarda yapacağınız reklamlar, Web Pro Marketing ekibi tarafından geliştirilmiş reklam teknolojileri ile istenen aksiyon odağında yönetiliyor.

Video Marketing

Dünyanın en hızlı büyüyen reklam formatlarından biri olan online video reklamları Web Pro Marketing ekibi tarafından içerik ve kanala göre belirlenen hedef kitlelere ulaştırılarak bu iletişimin istenilen aksiyona dönüşümünü optimize ediyoruz.

Performans Bazlı Reklamlar

Satış yapma, üye ve başvuru toplama gibi aksiyonlar bazında fiyatlandırma özelliği ile Web Pro Marketing ekibi tarafından, reklam verenlerin daha az risk aldığı kampanya modelleri oluşturmasına imkân veriyor.

Oyun İçi Reklam Yerleştirme

Web, Mobil ve Oyun Platformları üzerindeki tüm hedef kitlenize ihtiyacınız doğrultusunda ve oyunun akışına uygun olarak kurgulanan reklam kampanyaları markanız için büyük fırsatlar sunuyor.

Mobil Reklamcılık

Web Pro Marketing ekibi tarafından, anahtar kelime, ilgi alanları, İnternet kullanım alışkanlıkları ve lokasyon gibi birçok verinin hedeflenebildiği mobil reklamları ve banner ve kampanya sayfası dizayn danışmanlığı ile satışlarını arttırmak için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Doğal Reklam Yerleştirme

Yer aldığı web sitesinin tasarımı, içeriği ve kullanım alışkanlıkları ile uyumlu internet reklamlarıyla Web Pro Marketing ekibi , okuyucu rahatsız etmeden marka sadakatinizi arttırmanızı sağlıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Web Pro Marketing ekibi olarak, sektör profesyonellerine en çok fayda sağlayabilecek dijital mecraları tespit ediyor, bu mecralara uygun dijital strateji geliştiriyor, sosyal medya iletişiminize yön veriyor ve ihtiyaçlarınıza uygun projeler geliştirilmesinde yardımcı oluyoruz.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı

Web Pro Marketing ekibi tarafından, tıklama başına ödeme networkleri için medya planlama ve satın alma hizmeti yanı sıra, müşterilerine; reklam görsel/metin stratejileri üretimi, yerel ve uluslararası pazarlar için strateji üretimi hizmetlerini de sunuyor.

İzinli Pazarlama (e-posta, SMS)

Web Pro Marketing ekibi izinli pazarlama yönetimi, kendi müşteri listenize gönderdiğiniz iletiler dışında kalan hedef kitlenize uygun aday müşteri iletişimini satışlarınızı arttırarak yönetiyor.

Sosyal Medya Takibi ve Analiz

Sosyal medyanın anlık hızını yetişebilmek ancak alanında uzmanlaşmış firmaların online monitoring araçları ile mümkün. Web Pro Marketing ekibi tarafından, ekibi olarak, bu araçların tüm imkanlarını kullanıyor, sosyal medyada adınıza yazılmış tüm olumlu ve olumsuz yorumları analiz ediyor ve raporluyoruz.

Online Reklam Yönetimi & SEM

İletişim stratejinizin önemli parçalarından biri olan online reklamlar için strateji geliştiriyor, Google Adwords, Facebook Ads, Twitter Ads, Instagram Ads vb.reklam platformlarının yönetimini yapıyor, planlıyor, reklam bütçenizi optimize ediyor ve raporluyoruz.

Dijital PR

Web Pro Marketing ekibi olarak, sosyal medya kanalları, arama motorları, bloglar, forumlar, sosyal imleme ve paylaşım siteleri, sözlükler, haber siteleri vb. internet araçlarını kullanarak adınıza yazılmış makaleleri, basın bültenlerini ve haberleri düzenli olarak araştırıyor, yayınlıyor, güncelliyor ve takip ediyoruz.

Sosyal Medya Uygulama Geliştirme

Yediden yetmişe herkesin içinde bulunduğu popüler sosyal ağlar Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIN, Pinterest, Google+, Youtube, Tumblr, Flickr ve Foursquare bir çok sektörün en önemli pazarlama platformları haline geldi. Web Pro Marketing ekibi olarak, sektörünüze özel Sosyal Medya uygulama çözümleri üretiyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz.