Web Development Services

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

The Web Pro, sunduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEODanışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

"The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor."

Günümüzde web, bir ürün ya da servisi hedef kitlesiyle hızlı ve ekonomik yoldan buluşturmanın önemli bir aracıdır. Bir web sitesinin niteliği, hedef kitlesi tarafından bulunabilirliği ile paralel değerlendirilir. Bu noktada web sitesi hedef kitlesinin oluşturduğu trafiğin hacminin ve kalitesinin geliştirilmesi için yapılması gereken işlerin bütünü SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kavramını oluşturur.

The Web Pro, sunduğu SEO Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

The Web Pro tarafından SEO Danışmanlığı kapsamında sunulan hizmetler;

SEO Durum Analizi: Bu hizmet, web sitesinin var olan arama motorları sonuçları baz alınarak değerlendirilmesi, raporlanması ve yapılabilecekler konusunda bir yol haritasının hazırlanması aşamalarını kapsar.
Anahtar Kelime Analizi: Web sitesinin varoluş misyonu gözetilerek, ürünün ya da servisin hedef kitlesine ulaşmasında ve içeriğin oluşturulmasında kullanılacak anahtar kelimelerin analizinin ve kullanım tavsiyelerin oluşturulması aşamalarını kapsar.
SEO Dostu Altyapı Geliştirme: SEO durum analizi raporları ve oluşturulacak yol haritası baz alınarak site üzerinde gerçekleştirilecek teknik-teknolojik iyileştirmeleri kapsar.
İçerik Geliştirme: Arama motorları açısından özgün içerik her zaman değerlidir. Bu çerçevede anlamlı ve özgün içeriklerin oluşturulması hizmetini kapsar.
Optimizasyon Eğitimi: SEO konusunda ihtiyaç duyulması halinde verilecek eğitim ve eğitim ile ilgili dokümantasyon aşamalarını kapsar.

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

Değişen ve gelişen gündemi web projelerine taşımayı ihmal etmeyen The Web Pro, ürettiği web sitesi ve mobil site çözümlerinin canlı ve takip edilir kalmasını sağlamaktadır.

Web Analiz Danışmanlığı

The Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kampanya Yönetimi, Mikrositeler ve Oyunlar

Gerçekleştirilen projelerde; fikir, tasarım ve uygulamanın mükemmelliği kadar kampanya yönetiminin de en iyi şekilde yapılması gerektiğinin bilincinde olan The Web Pro, şirketler için mikrositeler, sosyal medya uygulamaları ve oyunlar geliştirmenin yanı sıra etkin kampanya yönetimi çözümü de sunmaktadır.

Mobil Uygulama Çözümleri

Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8, Blackberry ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran The Web Pro, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Sosyal Medya içerik hizmeti sunarken, dünyaya müşterilerinin penceresinden bakabilmek konusunda deneyimli olan The Web Pro, şirketlerin kurumsal dilini kullanarak onları dijital dünyada en doğru şekilde temsil etmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

The Web Pro, sunduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Sağlıklı bir iş ahlakı demokratik, yaratıcı, özgür ve girişimci bir toplum düzeninin en büyük güvencesidir. Nejat Eczacıbaşı

SATIŞ EKİBİMİZE ULAŞIN!

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz.Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün yenileniyor ve gelişiyoruz.”

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

Fields marked with an * are required

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Bilgi için +90 (507) 947 3 333)

Eposta ve Telefon ile aranmayı kabul ediyorum.