Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.

"The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor."

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

B2C Çözümleri

The Web Pro tarafından talepleriniz doğrultusunda geliştirilen B2C yazılım çözümleri ve özelleştirilmiş i-Commerce eticaret paketleri.

B2B Çözümleri

The Web Pro, global ya da yerel olarak gerçekleştirdiği farklı büyüklükteki projeler sayesinde B2B alanında derin bir proje yönetim becerisine sahiptir.

Microsoft SharePoint Çözümleri

SharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, doküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları güvenilir bir altyapı ile sağlayan bir platformdur.

Özel Yazılım Çözümleri

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip The Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

CMS Çözümleri

The Web Pro kendi (Content Management System) CMS yazılımı olan i-Genius da dahil olmak üzere çeşitli araçları ihtiyaca yönelik konumlayarak en optimum çözümü sunmaktadır.

Google Servislerine Kayıt

Google Arama, Google Maps, Google Earth ve Google Places

Yandex Servislerine Kayıt

Yandex Arama, Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon Kaydı

Bing Servislerine Kayıt

Bing Arama, Bing Haritalar ve Bing Navigasyon Kaydı

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar

Twitter Reklamları

Twitter reklamları ile sosyal medyada yerinizi alabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Instagram'da reklam vererek, ürün ve markanızı milyonlara ulaştırın

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı

Web Pro Marketing ekibi tarafından, tıklama başına ödeme networkleri için medya planlama ve satın alma hizmeti yanı sıra, müşterilerine; reklam görsel/metin stratejileri üretimi, yerel ve uluslararası pazarlar için strateji üretimi hizmetlerini de sunuyor.

İzinli Pazarlama
(e-posta, SMS)

Web Pro Marketing ekibi izinli pazarlama yönetimi, kendi müşteri listenize gönderdiğiniz iletiler dışında kalan hedef kitlenize uygun aday müşteri iletişimini satışlarınızı arttırarak yönetiyor.

Oyun İçi Reklam Yerleştirme

Web, Mobil ve Oyun Platformları üzerindeki tüm hedef kitlenize ihtiyacınız doğrultusunda ve oyunun akışına uygun olarak kurgulanan reklam kampanyaları markanız için büyük fırsatlar sunuyor.

Doğal Reklam Yerleştirme

Yer aldığı web sitesinin tasarımı, içeriği ve kullanım alışkanlıkları ile uyumlu internet reklamlarıyla Web Pro Marketing ekibi , okuyucu rahatsız etmeden marka sadakatinizi arttırmanızı sağlıyor.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Her Sektöre farklı ve özel kurgulanmış seo tekniklerimizle web sitenizi arama motoru standartlarına uygun hale getiriyor ve belirlediğimiz anahtar kelimelerde ön sıralarda yer almanızı sağlayarak kullanıcıların web sitenize daha kolay yoldan ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Web Pro Marketing ekibi olarak, sektör profesyonellerine en çok fayda sağlayabilecek dijital mecraları tespit ediyor, bu mecralara uygun dijital strateji geliştiriyor, sosyal medya iletişiminize yön veriyor ve ihtiyaçlarınıza uygun projeler geliştirilmesinde yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Takibi ve Analiz

Sosyal medyanın anlık hızını yetişebilmek ancak alanında uzmanlaşmış firmaların online monitoring araçları ile mümkün. Web Pro Marketing ekibi tarafından, ekibi olarak, bu araçların tüm imkanlarını kullanıyor, sosyal medyada adınıza yazılmış tüm olumlu ve olumsuz yorumları analiz ediyor ve raporluyoruz.

Dijital PR

Web Pro Marketing ekibi olarak, sosyal medya kanalları, arama motorları, bloglar, forumlar, sosyal imleme ve paylaşım siteleri, sözlükler, haber siteleri vb. internet araçlarını kullanarak adınıza yazılmış makaleleri, basın bültenlerini ve haberleri düzenli olarak araştırıyor, yayınlıyor, güncelliyor ve takip ediyoruz.

Facebook Uygulama Geliştirme

Yediden yetmişe herkesin içinde bulunduğu en popüler sosyal ağ olan Facebook, her sektörün önemli pazarlama platformlarından biri. Web Pro Marketing ekibi olarak, sektörünüze özel Facebook uygulama çözümleri üretiyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Online Reklam Yönetimi & SEM

İletişim stratejinizin önemli parçalarından biri olan online reklamlar için strateji geliştiriyor, Google Adwords, Facebook Ads, Twitter Ads, Instagram Ads vb.reklam platformlarının yönetimini yapıyor, planlıyor, reklam bütçenizi optimize ediyor ve raporluyoruz.

Müşteri Görüşleri

Tümünü görüntüle »