Hikayesini Paylaşan Müşterilerimiz

2000 yılından bu yana yüzlerce kişiye tasarım, danışmanlık ve dijital pazarlama hizmeti sunan The Web Pro’yu mutlu müşterilerinden dinleyin Siz de The Web Pro'nun müşterilerinden biriyseniz hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.
“İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenaraçekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.”
Asya Sönmez
CEO & Founder
“İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar.”
Hakan Karakuş
CEO & Founder
“Şubat 2011’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce hazır altyapı hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak Web Pro ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma. E-ticaret gibi işinizin en önemli parçasını oluşturan bir tedarikçi olarak size her konuda hızlı bir şekilde geri dönüyor olmaları, sorunuzun cevapsız kalmayacağını bildiğiniz için size ciddi bir güvence sağlıyor.”
Şebnem Dertsiz
Quality Realty Service
“Web Pro teknik destek konusunda çok iyi. Her şey zamanında yapılıyor. Bence işlerin hakkını yeterince veriyorlar. Onlara saygı duyuyorum.”
Neslihan Yavuzer
Admissions director
“İnternet üzerinden online satışa başlamamız gerektiğini düşündüğümüz günlerde duruşu ve hizmetleri ile güven veren The Web Pro'yu kendimize bu sahada ortak olarak seçtik, bu güne kadar güvenle, kesintisiz ve her gün ilave olan yeni özellikleri ile güncel olarak kullandığımız platformun geliştiricilerine teşekkür eder, tüm dostlarımıza tavsiye ederiz.”
Melissa Başaran
Airframe mechanic