Web Development Services

Web Analiz Danışmanlığı

The Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

The Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web siteleri günümüzde müşterilere ulaşmak için güçlü bir araçtır. Web sitelerine yapılan gerek teknik gerek pazarlama yatırımlarının en iyi şekilde geri dönüşümünün sağlanabilmesi için web ölçümlemesi gerekir. Yapılan ölçümlerin ışığında sonuca yönelik, kurumsal hedef ve stratejiyi destekleyecek bir analiz yapılması ise şarttır. Web analiz danışmanlığı, şirket için önemli başarı kriterlerine göre belirlenen kanalların ölçümlenmesi ve bu ölçümlere göre web sitesini geliştirici ve iyileştirici analizin yapılmasını kapsar. Böylece, şirketler doğru online pazarlama stratejilerinin uygulamak için gerekli verilere sahip olur.

The Web Pro'nun web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

Değişen ve gelişen gündemi web projelerine taşımayı ihmal etmeyen The Web Pro, ürettiği web sitesi ve mobil site çözümlerinin canlı ve takip edilir kalmasını sağlamaktadır.

Kampanya Yönetimi, Mikrositeler ve Oyunlar

Gerçekleştirilen projelerde; fikir, tasarım ve uygulamanın mükemmelliği kadar kampanya yönetiminin de en iyi şekilde yapılması gerektiğinin bilincinde olan The Web Pro, şirketler için mikrositeler, sosyal medya uygulamaları ve oyunlar geliştirmenin yanı sıra etkin kampanya yönetimi çözümü de sunmaktadır.

Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Sosyal Medya içerik hizmeti sunarken, dünyaya müşterilerinin penceresinden bakabilmek konusunda deneyimli olan The Web Pro, şirketlerin kurumsal dilini kullanarak onları dijital dünyada en doğru şekilde temsil etmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

The Web Pro, sunduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Adobe Digital Marketing - Omniture
SiteCatalyst, online pazarlama yazılım üreticileri arasında liderliğe yükselen Omniture'ın ilk ve en yaygın olarak bilinen yazılımı, üst segment bir web analizi uygulaması olarak bilinmektedir. 2009 yılında Adobe’un bünyesine katılmasının ardından, Adobe Digital Marketing Suite – online pazarlama optimizasyon uygulamalarının bir parçası olarak hizmet vermektedir.

Adobe Digital Marketing Suite online stratejiler ve pazarlama girişimleri hakkında gerçek zamanlı ve sonuç odaklı bilgi sunmaktadır. Web siteleri üzerinden en karlı yolları tanımlamaya, ziyaretçilerinin mevcut ve diğer siteler üzerindeki eğilimlerini belirlemeye ve online pazarlama kampanyalarının başarılarını ölçmeye yardım etmektedir. Adobe Digital Marketing Suite ile tüm online ve çok kanallı girişimler tek bir yerden ölçülebilir, analiz edilebilir ve geliştirilebilir.

Adobe Digital Marketing Suite’in sağladığı avantajlar;

Video performansı için en gelişmiş video ölçümü ve raporlarını elde edebilme
Mobil ziyaretçileri doğru bir şekilde tanımlayabilme
Web 2.0 araçlarının verimliliğini test edebilme
Detaylı trend raporları alabilme
KPI’ların beklentileri karşılama durumuna göre otomatik bildiriler hazırlayabilme

Google Analytics
Bir Google ürünü olan Google Analytics, web site trafiği ve şirketlerin pazarlama faaliyetlerinin verimliliğiyle ilgili bilgi vermeye yarayan bir web analiz aracıdır.

Google Analytics’in sağladığı avantajlar;

AdWords ve AdSense ile entegre çalışabilme
Satış gibi dönüşümleri ve kampanyaları takip ederek e-ticaret raporlama
Mobil, flash, video ve sosyal ağ uygulamalarını izleme
AdWords ve Web Sitesi Optimize Edici'yi de içeren sektör lideri bir reklam ve analiz araçları paketinin parçası olan Google Analytics’ten veri toplamaya başlamak sadece bir Java kodunun sayfalara yerleştirilmesi kadar kolaydır. Bu özellikteki analitik aracının ücretsiz olması da onu dünyada en yaygın kullanılan analitik araç haline getirmiştir. Uzman ekibimiz bu analiz aracının tüm özelliklerinden doğru ve tam faydalanabilmek için müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.

İşletmelerde, organizasyonlarda meşruiyetin, saygınlığın ve güvenin gereği açıklıktır. 

SATIŞ EKİBİMİZE ULAŞIN!

“Yenilikçi ve hedefe yönelik çalışmalarla aynı hızla ilerlemeye devam ediyoruz.Başarılarımıza daha çok başarı eklemek için her gün yenileniyor ve gelişiyoruz.”

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR...

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

Fields marked with an * are required

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Bilgi için +90 (507) 947 3 333)

Eposta ve Telefon ile aranmayı kabul ediyorum.